SESJE NOWORODKOWE – najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej to pierwsze 14 dnia życia malucha. Jest to okres gdy dzidziuś przesypia większą część dnia, przyjmuje embrionalne pozycje co pozwala na ułożenie dziecka w rozmaitych pozach i nie dokucza mu trądzik noworodkowy. Czas trwania sesji to 2-4 godziny. Sesja wykonywana jest w naszym domowym studio, gdzie panują komfortowe warunki dla maluszka jak i rodziców. Do dyspozycji mają Państwo również swój pokój, gdzie można spokojnie nakarmić i przewinąć bobasa.  Zapewniamy wszystkie dodatki do sesji tj. ubranka,kocyki, kosze, gadżety oraz nakrycia i ozdoby głowy. Proponujemy około 4-5 stylizacji, w zależności jak dzidziuś współpracuje. Orientacyjny termin sesji najlepiej zarezerwować będąc jeszcze w ciąży.

Co zabrać i jak się przygotować?

Na sesję proszę zabrać kilka pampersów, pieluszkę tetrową,mleko (jeśli jest na mm) chusteczki nawilżane, kocyk do otulenia dziecka i smoczek.

Podczas sesji wykonuję również kadry rodzinne, dlatego warto zadbać o odpowiedni ubiór.  Stylizacja najlepiej aby była spójna kolorystycznie, bez ostrych tonacji kolorów i bez bardzo wzorzystych nadruków.

 

SESJE DZIECIĘCE/ NIEMOWLĘCE – wykonywane są w naszym domowym studio, u Państwa w domu lub w plenerze.  Prosimy o przygotowanie ubranek w kilku zastawach kolorystycznych. Pięknie reprezentują się rozmaite tekstury materiałów np. wełna. Najlepiej prezentują się ubranka  pozbawione wszelkich obrazków i dużych nadruków, które mogłyby odwrócić uwagę od twarzy dziecka.

Dla starszych  niemowlaków dobrym momentem na sesję, jest 5 miesiąc – złapiemy wtedy szczere uśmiechy w pozycji na brzuszku i na pleckach oraz  7-8 miesiąca, kiedy stabilnie już siedzi. Kolejna niezapomniana chwila malucha to jego pierwsze urodziny. Zachęcamy do wykonania sesji smash cake, w której bobas zostaje sam na sam ze swoim pierwszym tortem i robi z nim co chce…. a my to oczywiście uwieczniamy.

Dzieci tak szybko rosną i tak szybko się zmieniają! Pamięć jest  ulotna, a zdjęcia będą przypominały Państwu ten beztroski i najsłodszy okres Waszej pociechy.

 

SESJE CIĄŻOWE – sesje z brzuszkiem odbywają się w naszym domowym studio lub w plenerze jeśli pogoda na to pozwala. Najlepszym momentem na wykonanie takich zdjęć to okres między 31 a 35 tygodniem ciąży, w zależności jak czuje się przyszła mama i jak szybko rośnie brzuszek. Termin sesji najlepiej zarezerwować na półmetku ciąży aby ustalić scenariusz sesji. Sukienki ciążowe/narzutki/sweterki  oraz róznego rodzaju tła są dostępne w naszym studio. Najlepiej zabrać ze sobą komplet jasnej i ciemnej bielizny tak aby pasowały do stylizacji.

 

SESJE LIFE’STYLOWE – sesja odbywa się zazwyczaj u Państwa w domu, czyli w najbardziej komfortowych i bezpiecznych dla malucha warunkach i trwa do 3 godzin.  Lifestylowe stylizacje możemy również przygotować w naszym domowym studio. Uwieczniamy wtedy Państwa codzienność, czyli zabawy, przytulania itp. Dajemy wolną rękę maluszkowi i pozwalamy mu na zabawę po swojemu! Można wtedy uchwycić cudne kadry z naturalnymi pozami bez zbędnych aranżacji.